Vaše osobní sauna

Kdo by nemiloval ten pocit, který zažije pouze v lázních a ve wellness, které poskytuje tolik pohody a uvolnění, k jakému z pohodlí domova málokdy dospějete. Dnešní doba je však už na takové úrovni, že není potřeba nikam chodit a takový luxus, jaký najdete v relaxačním středisku, si můžete dopřát i u vás doma – prakticky denně.
Díky šikovnému vynálezu, jakým je sauna, se postaráte o to, že pocit být v ráji zažijete prakticky kdykoliv a v kterémkoliv ročním období bez toho, abyste vytáhli paty z vašeho domova.
venkovní sauna

Kam saunu umístit?

Nabízí se odpověď – do koupelny. Je to totiž ideální místo, kde můžete mít maximální pocit čistoty, hygieny a potěšení ze samotného saunování. Mnoho koupelen však nedisponuje takovým množstvím místa, které je potřeba k tomu, abyste se ve vaší koupelně mohli i neomezeně pohybovat. Pokud vlastníte rodinný dům, pravděpodobně to nebude až takový problém, ale vše závisí od vašich prostorových možností a samotného provedení vaší koupelny.
Nic špatného však neuděláte, pokud vaši saunu umístíte do ložnice nebo pracovny, která má být rovněž i odpočinkovou místností. Vůbec nevadí, že poblíž nemáte koupelnu. I když se sauna pokládá za určitý symbol očisty a koupací procedury, není jasně stanovené, kam ji umístit. Může to být klidně i do venkovního zařízení – třeba na terasu, zahradu nebo na větší balkón.
dřevěná lavička v sauně

Půl hodina klidu, pohody a maximálního uvolnění

Ve vašem domově budete vynález, jakým je domácí sauna pokládat za chrám, kterého si budete nejvíce vážit.Je totiž unikátní v tom, kolik uvolnění a potěšení vám může nabídnou jeden uzavřený prostor, ve kterém si dokonale odpočinete a přinese vám slastné pocity.
Budete potřebovat pouze půl hodiny vašeho času, ručník a čistou hlavu, ve které se vám nebude honit ticíce myšlenek na to, co musíte stihnout a nesmíte na to zapomenout. Saunování je do jisté míry vhodné i pro malé děti, kterým však musíte snížit teplotu a stejně tak i časové rozpětí. Za jiných okolností si ho můžete užívat s vašim partnerem nebo klidně i sami tak, aby vás v ní nikdo nerušil a dopřál vám neopakovatelný pocit ticha – alespoň pár minut v průběhu celého dne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup