Studuj jazyk online!

Ač samozřejmě taky se slzou v oku vzpomínáme na časy, kdy jsme se nebáli podat sousedovi ruku nebo vyrazit na velký nákup do Tesca, rozhodli jsme se, že zkusíme v dnešním článku k celé koronavirové situaci přistupovat alespoň trochu pozitivně.
Na druhou stranu totiž – nikdy nebylo jednodušší naučit se něco, cokoliv, z pohodlí domova. Jak? No přece online, po síti! Pojď s námi jeden takový online jazykový kurz vyzkoušet!

Obrázek1

Za poslední půlrok se spousta z nás ocitla ve zcela nové situaci. Byli a možná pořád jsme, jsme nuceni trávit více času doma a (pokud doma zrovna nemáme 4 děti uvolněné z povinné školní docházky) máme tak nějak více volného času.
S obdivem na sociálních sítích sledujeme naše kamarády, jak čtou několikátou knížku, denně cvičí jógu, pečou domácí chleba. A ty máš taky dvě možnosti.
Buď se budeš dál uvádět do deprese opakovaným srolováním obrazovky svého telefonu dolů nebo se hecneš a začneš dělat něco užitečného. Kurzy angličtiny online (jazyk si zvol dle svých preferencí!) jsou tady pro Tebe!

Nauč se nový jazyk z pohodlí svého gauče

Investice do vzdělání sebe samých je to nejlepší, co pro sebe můžeme udělat. A současná situace, ale taky raketový vývoj komunikačních a informačních technologií nám umožňuje vzdělávat sebe sama z pohodlí svého domova. A to je pecka!

Obrázek2

Online jazykové kurzy přitom nemusí probíhat pouze přes počítač, úplně Ti postačí telefon nebo třeba tablet. Výhody a možnosti e-learningu jsou obrovské. Zjednodušují komunikaci s lektory, kteří mohou nahrávat veškeré materiály na jedno místo.
Poslechy, cvičení, slovíčka – všechno tak můžeš mít díky online nástrojům vždy u sebe a rozhodně nehrozí, že papír s vypsanými slovíčky zatouláš někde v kapse.

Samotné online lekce jazyka se pak od těch tradičních v mnohém neliší, jediný rozdíl je v tom, že se s lektorem slyšíte přes reproduktor a vidíte přes webkameru. Vše ostatní – procvičování slovní zásoby, gramatiku i konverzace – probíhá víceméně stejně, ba naopak s nejrůznějšími online testy, nástroji a cvičeními to mnohdy je daleko větší zábava!

V případě Skype výuky máš neomezené možnosti, jak si svoji vlastní výuku naplánovat. Jen Ty víš, ve kterou denní dobu se Ti pracuje nejefektivněji. Výuka jazyků se tak stane opravdu flexibilní a jednoduchou záležitostí, pro kterou nemusíš dojíždět a složitě ji plánovat.
V dlouhodobějším horizontu se pak můžeš přes Skype učit i v práci, nebo v zahraničí – zkrátka kdekoliv, kde s sebou máš svůj mobil. A nemusíš být žádný IT guru, online výuka je technicky nenáročná.

Obrázek3

Výuka šitá na míru

Pokud se necítíš na výuku ve skupince s cizími lidmi a mluvit před nimi cizím jazykem by byl výlet mimo komfortní zónu, není nic jednoduššího než si telefonovat přes Skype pouze s lektorem.
Lektor tak bude mít možnost věnovat se pouze Tobě a může se přizpůsobit Tvé úrovni a individuálním potřebám. Odhalí, kde máš mezery a pomůže Ti je zaplnit, může se s Tebou zaměřit na konkrétní témata, která Tě zajímají.

Už jsi odhodlaný využít svůj čas efektivně? Zbývá jen zavolat nebo napsat do Jazykové školy PELICAN. Poskytneme Ti technickou podporu, vysvětlíme, jak si vše nainstalovat a používat. Na Tobě pak bude jen uvařit si dobrou kávu nebo čaj, vybrat si jazyk, který se chceš učit, a pustit se do toho!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup