Tipy na dárky pro muže

Nejprve prohlédněme obsah svých kapes a peněženek a udělejme si rekapitulaci, do jaké cenové výše dárek pořídit. Jistě chcete být originální, ale i za málo peněz můžete udělat velkou muziku. Pokud jste s penězi na štíru, tak jako já, můžete zkusit potěšit může domácí výrobou. Nemám tím na mysli žádné háčkované dečky nebo ozdobičky. Většina mužů je spokojena, když má plný žaludek. Co takhle tedy dotyčného obdarovat pořádnou sklenicí domácích utopenců nebo nakládaných sýrů. A aby vše vypadalo hezky, dárkově, tak sklenici i decentně ozdobit. Pokud má dotyčný raději sladké, můžete mu vyrobit domácí čokoládové pralinky, třeba se špetkou chilli. Takovým dárkem jistě neurazíte.
Poskládané peníze
Je velmi ošemetné kupovat mužům elektroniku. Sice se můžete trefit do věci kterou zrovna chce, ale jste si jistí značkou, typem nebo parametry? Pokud ne, nechte raději výběr na nich a obdarujte muže dárkovou kartou do obchodu. Bude rád, že si může vybrat sám přesně to, co chce. To samé se týká nářadí, sportovního vybavení a věcí k autu či motorce.
Je fanouškem fotbalu, hokeje či jiného sportu? Co mu koupit lístky na vyhlášený zápas nebo rovnou permanentku na celou sezónu. Pokud si chcete připlatit, kupte zájezd do ciziny s návštěvou utkání jeho oblíbeného týmu. Ta radost při rozbalování je k nezaplacení.
Poslední dobou jdou na dračku zážitky. Co takhle nechat ho řídit drahé sportovní auto, skočit padákem, vybít vztek z práce rozmlácením starých krámů nebo mu zaplatit kurz potápění. Nemusíte se obávat, některé zážitky lze zakoupit za příjemnou cenu, zvláště když budete hledat na slevových portálech.
Dárek s modrou stužkou
A aby dámy nepřišly zkrátka, můžete koupit svému partnerovi wellness pobyt pro dva. Zahodíte všední starosti na chvíli za hlavu, užijete si společných chvil a zrelaxujete se. Obzvláště, když necháte děti doma u jejich prarodičů a budete se na chvíli věnovat zase jen sami sobě.