Tipy na vánoční dárky pro ženu

S úderem prvního prosince blíží se Vánoce. Čím podarovat ženy ve vašem okolí? Toť otázka, kterou si opakovaně klade většina mužů. Rádi byste vybrali něco vhodného, ale jste s nápady v koncích?
V první řadě je dobré, abyste se uklidnili a nepanikařili. Ženy jsou rády i za maličkosti, které dostanou darované z lásky. I drobnost potěší, protože je ukázkou, že na dívku někdo myslí. Ale které maličkosti vybrat?
Pokud svou křehčí polovičku neznáte opravdu hodně dobře nebo nejste kosmetický specialista, tak se rozhodně nepouštějte do nákupů řasenek, stínů ani podobných intimních zkrášlujících potřeb.

darek

Každá žena má své oblíbené značky a vyzkoušené kousky, které rozhodně nebude chtít vyměnit. Pokud byste chtěli přece jen zabrousit do oddělení kosmetiky (už jen proto, abyste zjistili, co tam ženy chodí nakupovat), vhodnější je zvolit například pleťovou masku na cesty.
Výborný je vonný masážní olej s vůní, která voní i dárci. Masážní olej j totiž lépe využít ve dvou. Výborná je vůně levandule, ale v zimním období přijde vhod i esence hřebíčku nebo skořice. Takový dárek navodí intimní atmosféru, kterou si dozajista užijí i muži.

Vonné svíčky sázka na jistotu

Vonné svíčky všech velikostí a tvarů jsou též výborným dárkem pro ženy. K Vánocům hořící svíce neodmyslitelně patří, některé osoby si je ale zapalují téměř každý večer po celý rok.
Mihotající se světlo plamene uklidňuje mysl rozbouřenou denními starostmi, navozuje teplo domácího krbu a vyvolává až magickou atmosféru, kterou ženy milují. V každé ženě dřímá čarodějka, kterou svitem svíc snadno probudíte zpod nánosu racionality civilizace.

svicky

Výborným dárkem pro ženu, která není vaše partnerka, ale například kolegyně v práci nebo příbuzná či kamarádka, jsou dárkové čaje. Pokud není dívka skutečně vybíravá, pak ji tento dárek potěší, protože jej využije během dlouhých zimních večerů.
Večerní chlad je třeba zahánět každý den, a čajů žena za zimu spotřebuje skutečně velké množství. Vhodnější jsou bylinkové čaje nebo ovocné, protože v nich není tolik látek na bázi teinu, jako např. v zeleném nebo černém čaji. Máta celkově zklidňuje, heřmánek posiluje imunitu proti viróze a nachlazení, šípek sladkokysele omámí chuťové pohárky.
Pokud chcete dát něco trvalejšího, pak se poohlédněte po difuzéru. Aroma difuzér je v obecném pojetí jakýkoli předmět, který vydává do éteru parfém s obsahem esenciálních olejů. Ty se postupně uvolňují do okolí a mají na osoby pobývající v daném pokoji či bytě, kde je difuzér umístěný, uklidňující účinky. Mohou být umístěny na toaletu nebo i do ložnice.

difuzer

Zkrátka a dobře, jakýkoli předmět, který vydává vůni, ženu dozajista potěší. Čichový mozek je nejstarší část mozku, která ovládá téměř všechno ostatní. Ať už je dárek ve formě tekuté, pevné nebo rozpustné. Pokud ženě něco voní, pak je spokojená.
Další zajímavé tipy na vánoční dárky najdete na stránkách www.poznani-knihy.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup