Způsoby jak komunikovat s některými muži

Zatímco někteří muži plní přání ženy dřív, než jej stihne vyslovit, najdou se i tací, kteří nechápou absolutně nic, co jim říkáte, nebo vás zkrátka vůbec neposlouchají. Jak neztratit nervy, a komunikovat s těmito typy mužů? Musíte jít na jejich úroveň.

Pivař

Po práci přijde domů, zamíří k lednici, otevře pivo, a sedne si s ním k televizi. Cokoliv byste mu ráda řekla, se ztratí někde mezi zasyčením plechovky, a hlasem fotbalového moderátora. Pokaždé pak musíte řešit, že dělá vše, co dělat nemá, a nedělá to, co by dělat měl. On totiž tak nějak neví, co jste mu říkala, a není schopen vás vnímat, protože myslí na spoustu jiných věcí (pivo a ten fotbal). Zkuste to takto: Jakmile dorazí z práce domů, schovejte ovladač, a na místo, kde v lednici obvykle stojí jeho pivo, položte složený papír. Na obálce papíru nechte vzkaz, že pokud chce své pivo, musí si pořádně přečíst, co je uvnitř, a dát vám srozumitelnou odpověď. Na papír pak napíšete vše, co mu chcete říct. Je však možné, že než aby se tím zabýval, zkrátka vstane, a odejde do hospody. V takovém případě máte tři možnosti. Rozvést se, zvyknout si, nebo dělat to, co bude nepříjemné jemu, a ve chvíli kdy si o tom bude chtít promluvit, můžete spustit.

plechovky piva

Nerd

Nerdi působí mile a vnímavě, alespoň do chvíle, než jim vyjde nová hra, či nové číslo komixu, pak už nevědí o světě. Rovněž také příliš nechápou vaše smýšlení, jelikož to jejich je někde jinde. Jak s takovým mužem komunikovat? Nakreslete mu komix, kde budete dvěma hlavními postavami vy a on. Do komixu zakreslete problémy, které vás trápí, a přidejte i pár sci-fi prvků, aby jej nepřestalo bavit číst. Nejlépe také zablokujte přístup k internetu, a schovejte mu jeho komixy, aby mu nezbylo nic jiného, než si to přečíst.

comic con

Pan důležitý

Zajímavým typem muže, který nikdy neposlouchá, jen pak pan důležitý. Tito muži se soustředí na svoji kariéru, a jelikož dovedou hodně vydělat, věří, že mají patent na rozum. Je tedy jasné, že se nebudou obtěžovat poslouchat vaše názory. Chcete-li s takovým mužem mluvit, musíte jej vyvést z míry, nejlépe otázkou, na kterou nebude schopen najít odpověď. Je však možné, že i pak se bude kroutit. Pokud jste ženou v domácnosti, zkuste pár dní nic nedělat. A až se zeptá, proč je doma nepořádek, a on nemá vyžehlené košile, řekněte, že mu odpovíte, až si vás vyslechne. A pokud ani tohle nezabere, prostě si dělejte svoje, stejně tak jako on.