Je hypotéka bez registru vhodná i pro vás?

Proces schválení žádosti o hypotéku je poměrně dlouhý a náročný. Zejména od podzimu 2018, kdy ČNB zpřísnila pravidla pro získání financí tímto způsobem. Bonita klienta je pro ně přitom to nejdůležitější. Máte-li v minulosti záznam v registru dlužníků, nebude se jim to líbit. A pokud nechcete před poradcem probírat všechny své příjmy a výdaje, tak je tu pro vás také varianta.

Potřesení rukama

Nebankovní společnosti jsou skvělým řešením

Nebankovní instituce v Čechách v posledních letech vyrostli jak houby po dešti, protože se jich lidé přestali bát a považovat je za lichváře. Oblíbené jsou zejména kvůli tomu, že poskytují širokou paletu služeb, jsou rychlí a velmi tolerantní. Máte-li zápis jako dlužník, riziko zhodnotí a podle toho určí výši úrokové sazby. Ale neodmítnou vás. V případě příjmu je na vás, zda budete mít na splácení, protože splácet samozřejmě musíte. Pokud ne, budete čelit následkům sami.

Amerika je další možností

Americká hypotéka bez registru je neúčelový úvěr, u kterého ručíte zástavou, ale můžete finance využít na cokoli podle svého uvážení. Využít ji můžete na koupi nebo stavbu nemovitosti, rekonstrukci, pořízení nového auta, začátek podnikání nebo luxusní dovolenou. Je to pouze na vás a nikdo se na účel ptát nebude.

Luxusní dovolená

Počítejte s klasickými podmínkami

Stejně jako u běžného úvěru na nemovitost musíte mít zástavu. V případě nebankovní společnosti stačí zaslat několik fotografií a oni si sami udělají odhad. Z odhadu poté získáte maximálně 70 procent, se kterými si můžete dělat, co chcete. Doba splácení je nádherných 30 let a díky tomu jsou měsíční splátky příjemně nízké.

Pro koho je určena?

Zažádat může každá fyzická i právnická osoba starší 18 let. Ideální je pro ty, kteří mají negativní platební minulost nebo mají potíže s doložením svého měsíčního příjmu. A pochopitelně musíte mít k dispozici nemovitost, kterou můžete poskytnout instituci jako zástavu. Musíte mít ale na mysli, že úroky budou o něco vyšší a při nedodržení smlouvy vám budou čekat vysoké sankce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup