Boardshorty – Nesmí chybět u vody

V případě, že se řadíte mezi aktivní vyznavače vodních sportů, zejména tedy windsurfingu, wakeboardingu, paddleboardingu či kiteboardingu, pak vězte, že bez boardshorts neboli počeštěně plavkových kraťasů se jen stěží obejdete.
Ty jsou totiž nejlepší možnou volbou pro provozování těchto sportovních aktivit, a to zejména díky tomu, že jsou volné a elastické, nikterak vás tedy nebudou omezovat v pohybu a zaručí vám maximální komfort během jízdy po vodní hladině.
Nejvíce jejich služeb využijete pravděpodobně při teplém počasí během letní dovolené, ovšem celá řada lidí je ráda nosí i při nižších teplotách jakožto vrchní vrstvu k neoprenu.

boardshort
Nejedná se nicméně pouze o módní výstřelek, nošení boardshortů společně s neoprenem má totiž i své logické opodstatnění – při pádu dokáží účinně ochránit cenově dražší neopren před protržením.
Pokud se vám poškodí plavkové kraťasy, zas taková katastrofa to nebude, neboť nové se dají pořídit už za částku kolem 500 Kč např. na Mysticstore.cz.

Vyrazit v nich můžete bez ostychu i do města

Avšak milovníci vodních sportů nejsou jedinou cílovou skupinou, tyto plavky může nosit k vodě úplně kdokoliv, a to ať už si jde zaplavat, či si jenom užívat zaslouženého relaxu na pláži.
Při plavání pak krom již zmiňované svobody pohybu, kterou umožňují, zajisté uvítáte i další z jejich výhod – díky použitému materiálu opravdu rychle schnou.
Dostupné jsou v nepřeberném množství různých vzorů, svého favorita si mezi nimi najde opravdu každý. Navíc je můžete nosit i jako kraťasy do města – pro takovéto použití každopádně doporučujeme volit střídmější designy bez vzorů.

short

Boardshorty se rovněž prodávají v celé řadě rozličných střihů a délek. Pořídit si tedy můžete, jak modely sahající až pod kolena, tak i ty s délkou nohavic sotva do půli stehen. Samozřejmostí je dělení na pánské boardshorty a dámské boardshorty.

Z jakého materiálu se tyto plavky nejčastěji vyrábějí?

Co se týče materiálu boardshortů, tak jejich základ je tvořen z polyesteru, pro zajištění lepších stretchových vlastností pak bývá přidáván elastan.
Výsledkem kombinace těchto dvou materiálů jsou plavkové kraťasy, které jsou nejenom velice příjemné na dotyk, ale zároveň jsou pevné a nesmírně odolné. Je to navíc právě zvolený materiál, jenž je nejvíce odlišuje od klasických šortek.
Nelze se nezmínit i o jejich praktičnosti. Kupříkladu mohou být vybaveny praktickou kapsou na zip, do níž si můžete uchovat své věci například při přemísťování se z hotelu na pláž.
Nechybí samozřejmě ani stahovací guma či tkanička pro úpravu velikosti v pase. Když k tomu všemu ještě připočteme jejich atraktivní vzhled, tak není vůbec divu, že boardshorty jsou trendy záležitostí a v číslech prodejů válcují klasické plavky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup