Zábava jako v dětství

Sychravé, deštivé a mrazivé dny a večery, trávíme všichni doma. Většinou si každý děla něco svého, tedy každý něco jiného anebo se koukáme celý den na televizi. Zkuste alespoň občas zahodit všichni všechny telefony, tablety, počítače, vypněte televizi a pobavte se v kruhu rodinném, tak jak to bývalo dřív zvykem, pěkně postaru s nějakou dobrou, zábavnou hrou. A že máte z čeho vybírat. Dnes oproti tomu, když jsme byli malý si můžeme vybrat s většího množství než je pexeso, karty, kostky nebo Člověče nezlob se. Tak toho využijte.
dětské monopoly
Vyberte takovou hru, při které se pobavíte všichni, děti i dospělí.
Tak také většina her je připravovaná. A až půjdou děti hrát, sáhněte po hře pro dospělé, třeba hru vzdělávací, vědomostní nebo klidně i Pivní hře. Některé hry jsou dělané opravdu chytře a tak se možná trochu zapotíte ale stoprocentně se pobavíte. A uvidíte, že podobných hracích večerů budete pořádat stále víc.

Blíží se doma Vánoc je ideální dobou pro darování takových her. Takže i když nebude doma nikdo chtít, když to dostanou jako dárek, zkusit to budou chtít no a pak už to půjde samo. V obchodech a na internetu je takový výběr, že nebudete ani vědět, kterou hru pořídit domů jako první. Vybrala jsem pár těch nejlepších a nejzábavnějších her, jak pro děti tak dospělé.
připravená hra

Hry vhodné pro děti i dospělé:

·         Dostihy a sázky, existuje varianta Junior (pro menší děti) a klasická varianta

·         Activity, tady máte na výběr z mnoha variant

·         Monopoly, i tahle hra má spoustu různých variant hry na výběr

·         Double

·         Bang!

Hry pro starší děti a dospělé:

·         Česko

·         Svět

·         Az kvíz (prodává se i ve variantě junior, stejně jako televizní pořad)

·         Na Ex! Ruleta, Na Ex! Člověče, Na Ex! Šipky

·         Cink original

Vyberte si tu pravou hru pro vás a vaši rodinu a začněte si hrát ještě dnes. Uvidíte, kolik zábavy si užijete a na chvíli alespoň nebude nikdo koukat do monitoru. Taky vás to určitě stmelí jako rodinu a to je přece víc než dost dobrých důvodů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup