Svá nákladní vozidla můžete mít dokonale pod kontrolou


Provoz nákladních vozidel není levnou záležitostí. Nicméně mnoho odvětví průmyslu se bez těžké nákladní dopravy v žádném případě neobejde. Na místě je proto pečlivá optimalizace jízdních parametrů tak, aby jízda vozidla byla efektivní a hospodárná, a aby při ní v žádném případě nedocházelo ke zbytečným zajížďkám, plýtvání paliva anebo dokonce k jeho krádežím.

navigace

Všem těmto nešvarům a nepříjemnostem se budete moci šikovně vyhnout v případě, kdy si pořídíte chytrý systém, který bude pohyb vozidla a všechny důležité jízdní parametry monitorovat a na základě tohoto monitoringu pak jednoduše provedete optimalizaci jízd vašeho vozového parku.

Jistě vás zaujme, že díky tomuto chytrému, propracovanému systému budete mít váš vozový nákladní park vždy dokonale pod kontrolou. Jednoduše se kdykoli díky připojení k internetu přesvědčíte o tom, kde na trase se vaše nákladní vozidlo zrovna nachází, jaký je stav paliva, počet najetých kilometrů, a ještě celá řada jiných důležitých parametrů.

Zmíněný systém dokonale propojí dispečera s řidičem nákladního vozidla, takže bude moci sledovat jízdní trasu a podle aktuálních okolností na trase ji bude moci flexibilně optimalizovat. Systém propojí místo nakládky s cílovou metou vyložení nákladu, a kdykoli se tak budete moci přesvědčit v jaké fázi je realizace plánované dodávky. Všechny tyto možnosti jistě oceníte o to více, čím více nákladních vozidel provozujete.

tachometr

Nicméně díky chytrému sledování vašich nákladních vozidel online se tak zároveň chytře vyhnete všem neplánovaným soukromým zajížďkám řidiče anebo podezřelým únikům paliva, které mohou souviset s jeho krádeží. Je tedy jisté, že tímto způsobem výrazně snížíte provozní náklady vozového parku, snížíte opotřebení nákladních vozidel a optimalizujete trasu převozu nákladu. Navíc vám odpadne zbytečné papírování, neboť například knihu jízd a výpočet cestovních náhrad vytvoří systém za vás.