Výhody menstruačních kalhotek

V posledních letech vzniklo spousty nových alternativních menstruačních kalhotek pro ženy. Již není v nabídce pouze vložky nebo tampóny, ale již lze také si vybrat z menstruačních kalíšků, látkových vložek či menstruačních kalhotek.

I obyčejné vložky prošli proměnou. Jsou v ekologičtější a šetrnější verzi, jsou vyráběné z materiálů, které by tolik neměli dráždit pokožku. Skvělé jsou také látkové vložky. Ty jsou z přírodního materiálu. Rozhodně ten dotykový materiál, který přijde do kontaktu s kůží. Podobné látkovým vložkám jsou právě menstruační kalhotky. Celé kalhotky jsou vlastně menstruační pomůckou. Jde o skvělou pomůcku, kdy si nemusíte zavádět tampóny, dávat vločku a bát se, zda vám to někde neproteče, zda se vložka neohne, zda bude držet, zda nebude při sportu někde zdrhaná. Dámské menstruační kalhotky jsou velmi pohodlné, praktické a se skvělou savostí.

menstruační pomůcky

Menstruační kalhotky můžete vybrat v různém střihu, barvách i s krajkou. Můžete si vybrat kalhotky na spaní, na sport i pod šaty. I když budete mít menstruaci, tak si stačí vzít tyto speciální kalhotky a nic dalšího k nim nepotřebujete. Stačí si vybrat různou savost kalhotek, podle toho, jakou máte menstruaci. Či jen špinění nebo silné krvácení. Po použití kalhotky stačí vyprat, usušit volně na vzduchu a znovu je můžete použít. Kalhotky na spaní vydrží celých 8 hodin a vy si tak můžete užít klidný a pohodlný spánek.

pohodlné kalhotky

Kalhotky mají vyšší pořizovací cenu než je tomu u pár kusů obyčejných vložek, ale ty vypotřebujete na jednu menstruaci a musíte kupovat nové. Cena za menstruační kalhotky se vám brzy vrátí. Je to také mnohem ekologičtější a šetrnější nejenom k planetě, ale také k vám a vaší pokožce. Přírodní materiály jsou pro vaši citlivou pokožku v intimních partiích rozhodně lepší než lepidla, umělé hmoty a spousty chemie.