Vezměte si oblíbenou hudbu s sebou na dovolenou

Videoklipy jsou lepší, než MP3 – současné možnosti výpočetní techniky jsou již na takové výši, že kdo má zájem, může si z Internetu stáhnout oblíbené hudební žánry a mít je uschované třeba v kapse u kalhot. Kdybychom před čtyřiceti lety někomu vykládali, že v této době bude možné poslouchat hudbu neomezeně ve sluchátkách třeba při vysokohorské turistice, kdy máte u pasu MP3 přehrávač nebo mobilní telefon, a uvnitř na paměťovém médiu několik stovek skladeb, stěží by vám uvěřil.

stahování z YouTube

Poslech hudby je dnes velmi snadný takřka všude, ale to není vše, co nám hudební svět nabízí. K dispozici máme i videoklipy, které zvláště u starších titulů dovedou člověka rozveselit, zahřát na duši a přenést do období mládí, kdy se život zdál naprosto bezstarostným.

Hudební večery s přáteli

Také s oblibou jezdíte na dovolenou v širším rodinném kruhu nebo s rodinnými přáteli, v početnějším složení? Využíváte alespoň občas pronájmů horských chalup či rodinných penzionů, kde jste ubytováni v uzavřené společnosti, a máte tu dokonalé soukromí? Pak byste mohli ostatním navrhnout uspořádat hudební párty ve stylu hudby k poslechu a tanci s promítáním oblíbených videoklipů, např. hudby 80. a 90. let.

poslech hudby

A jak to uskutečnit? Poměrně snadno, stačí vyhledat všechny oblíbené tituly a postupně je stahovat pomocí downloaderu online a ukládat je na přenosné médium a pro jistotu i na záložní internetový server. Výhodou tohoto procesu je, že např. kanál YouTube je doslova přesycený hudebními videoklipy, a že tu objevíte téměř veškerou hudbu z minulého století, která také stále patří k nejoblíbenějším.

A některé oficiální videoklipy jsou skutečně působivé, například od norského tria A-HA skladba s názvem Summer Moved On, případně Také on Me, anebo od zpěváka Erose Ramazzotti titul Piú Bella Cosa, a třeba i hudební skupina Savage Garden, která v roce 1999 vydala velmi úspěšnou skladbu I Knew I Loved You.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup