Všestranné jednoručky

Cítíte se v posledních dnech unavení, rozbolavělí, případně jste pochmurný, nic se vám nechce? Je ten správný čas začít cvičit, vašemu tělu pravděpodobně chybí aktivní život v podobě fyzické námahy. Proto abyste cvičili nepotřebujete chodit do posiloven, efektivně cvičit se dá i v pohodlí domova. Stačí si pořídit jednoručky a můžete procvičovat celé vaše tělo. Dejte výmluvy, proč se to nedá bokem a začněte dělat něco navíc a prospěšné pro své tělo. Nezapomínejte, že v pouze ve zdravém těle, může být zdravý duch, a hlavně mějte stále na paměti, že i chvilkové cvičení denně dokáže napravit vaše psychické zdraví.

cvičební pomůcky

Jak cvičit s jednoručkami?

Začít cvičit je to nejtěžší rozhodnutí, prvotní myšlenka je většinou z toho, že se necítíte ve své schránce dobře, nebo jste donuceni již vzniklými zdravotními problémy. V této části článku vám ukážeme, jaké všestranné může být použití jednoruček a jak se pomocí jednoručky dá procvičit celé tělo. Začněme tedy rameny, jednoručky uchopíte do rukou a ruce dáte do polohy pravého úhlu, následně je budete zvedat nad hlavu a znovu do pravého úhlu. Nyní si lehněte na zem, a dělejte klasické sklapovačky jen s výjimkou, že v rukou budete držet jednoručky. Jednoručky stále necháte v rukou, postavíte se a pokračujete dřepy a cviky na nohy jsou za vámi. Tyto cviky opakujte 8 až 10krát po tři série, pravidelně každý den. S jednoručkami dokážete cvičit i triceps, biceps, záda a i prsa. V případě, že chcete poznat další cviky, kde se používají jednoručky, případně chcete poznat jiné typy cvičení, určitě se obraťte na internetové stránky společnosti https://inlive.cz/, kde najdete velké množství rad a tipů na správné a efektivní cvičení.

kulturistika

Jak dosahovat co nejlepších výsledků?

Kromě toho, že se zaměříte na cviky, při kterých použijete jednoručky, je třeba se zaměřit i na správné stravování, to znamená, že je třeba přijímat zdravé potraviny, a hlavně jíst pravidelně. Pouze souhrou cvičení a jídla dokážete dosahovat co nejefektivnější výsledky. Tato informace je skutečně důležitá a je nezbytné ji dodržovat. Takže nezapomínejte, zdravé tělo je takové tělo, které přijímá vyvážené, zdravá jídla a dostává potřebnou dávku fyzické námahy.