Umíte se starat o kytky?

Patříte k lidem, kterým uschne i kaktus? Ne všichni máme čas, abychom se věnovali květinám v květináčích, kterými si zdobíme byty. Každá kytka také není stejná, ve smyslu, že je třeba pečovat o ni způsobem, který ji bude vyhovovat. Některé mají rády hodně světla, jiné prosperují v polostínu. Některé zaléváme denně, některé jednou za měsíc a některé staří jen pokropit rozprašovačem. Zkrátka rozhodnout se, že si pořídíme domů květinu v květináči není stejně náročné jako pořídit si domácího mazlíčka, ale rozhodně to znamená, že si o dané květině musíme něco zjistit nebo si nechat poradit prodavačkou v zahradnictví.

květiny

Další možností je kupovat si řezané květiny do vázy, ale i když jim do vody do vázy přidáme směsi, které nám v zahradnictví nabídnou, nikdy nám nevydrží déle než týden, max. čtrnáct dní.

Pro ty, kteří nechtějí se nechtějí o květiny v květináči starat, třeba i z důvodů častých služebních cest, tu máme širokou nabídku umělých květin. Umělé květiny, to už dávno nejsou jen růže nebo karafiáty, které používáme na hroby. Umělé květiny jsou k nerozeznání od těch živých a vám odpadne starost o jejich zalévání a stříhání.

Máte rádi sezónně ozdobené truhlíky květinami, které se dávají na parapety oken? Nechce se vám dělat každého čtvrt roku novou výzdobu? Pořiďte si umělé květiny v truhlíku Lepaso.cz pro jaro, léto, podzim i zimu a jen truhlíky vyměňujte dle ročního období.

květiny

Máte rádi ve svém domě nebo za oknem květiny, ale nechce se vám se o ně starat? Nechcete hlídat počasí, abyste je uklidili z venku do domu, pokud začnou podzimní mrazíky? Pořiďte si truhlíky nebo si vytvořte vlastní kreace z umělých květin, o které se nebudete muset dál starat a budete se jen kochat jejich přítomností. A sousedům nemusíte prozrazovat, že jsou umělé, vypadají realisticky a budete za odborníka zahradníka.