Sídlo a virtuální? A v Brně? Ano

Ve všech velkých městech už tato záležitost funguje. Virtuální sídlo. Víte, o co jde? Na první pohled o nic nějak důležitého. Jde v podstatě jen o adresu. A co je na tom tak zajímavého? Spousta věcí. Každá podnikající osoba v České republice, ať již osoba samostatně výdělečně činná, nebo právnická osoba jako například společnost s ručením omezeným, musí mít svou adresu. Samostatně výdělečné osoby si musí zřídit takzvanou provozovnu. Právnické osoby pak mají sídla.

Nabídka platí

Bez těchto záležitostí vám dnes nevydají Živnostenské oprávnění ani vaši společnost nezapíší do Obchodního rejstříku. Bez ohledu na to, jak je obdobná povinnost v dnešní době kontroverzní, je to zákonné opatření. Jde o zákon o DPH číslo 235/2004SB §4. odst. 1 písmeno I. Právě se sídlem mohou mít začínající podnikatelé problém. Jeho úskalí spočívá v tom, že není vždy jednoduché takové sídlo získat. Potřebujete především souhlas majitele nemovitosti s umístěním sídla. Pokud nemovitost nevlastníte, a tím pádem, nejste její majitel, může být problém souhlas získat. Ne každému majiteli by se líbila situace, že mu nějaký nájemce umístí své sídlo do jeho objektu. Obává se především vašeho možného neúspěchu. V takovém případě by tuto adresu zřejmě navštěvovali nespokojeni zákazníci nebo i věřitelé. A to jsou přece jen zbytečné problémy.

Sídlo ryze virtuální

Právě proto je tu služba, při které se pronajímají virtuální sídla firmy v Brně. Po uzavření smlouvy získáte ale více než jen ceduličku nad vchodem do domu. Získáte celý balík služeb. Jde o poštovní služby, kdy je za vás přejímaná veškerá doručená pošta. V případě zájmu, může být tato pošta rovněž skenována a zasílaná na vaši e-mailovou adresu. Dále získáváte možnost využívání zařízených kanceláří ke svým jednáním se svými obchodními partnery, případně s úřady. Za pár stovek měsíčně, získáváte dost solidních výhod. Co říkáte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup