Sáčky a pytlíky

I když z toho ekologové a zelení aktivisti nejsou asi nadšení, bez mikroténových sáčků si neumíme představit náš život. Stačí obyčejná svačina, kterou chystáme dětem do školy. Můžeme použít papírový sáček, ale po pravdě, dáváte-li dětem do školy ovoce, tak je třeba zralá meruňka nebo broskev v papírovém sáčku v aktovce, to nemůže dopadnout dobře. A co teprve jahody nebo maliny.

papírový sáček

Chodíte občas nakupovat drobné věci? Ženy do galanterie třeba knoflíky, a pánové do železářství hřebíky? Určitě vám je dají do sáčku. Mikroténového.

Nebo PP sáčky https://www.2pack.cz/sacky-pytle/pp-sacky-s-lepici-klopou. Do těchto sáčků s lepící klopou můžete balit jakékoliv drobné příslušenství k vašim výrobkům. Zip sáčky, které udrží obsah od prachu či vlhkosti nebo sáčky s klopou, do kterých můžete například zabalit vaše reklamní materiály, se dají opakovaně zavírat a obsah sáčku tak můžete ubírat postupně.

sáček

Sáčky s klopou se hodí na jakoukoliv dokumentaci, kterou předáváte svým zákazníkům nebo obchodním partnerům. Některé PP sáčky se vyrábějí se vzduchovým otvorem. Neslouží k dýchání, ale k vytlačení vzduchu ze sáčku, pokud potřebujete zabalit více sáčků třeba do balíku.

Bez sáčků se neobejdeme. Můžeme se snažit nahradit ty mikroténové papírovými, ale pokud hrozí, že se sáček může namočit a tím pádem papírový sáček nevydrží a roztrhá se, není jiné volby než mikroténový nebo PP sáček. Těžko si koupíte ve zverimexu rybičku a necháte si ji dát do papírového nebo jutového pytlíku. Jsou drobné součástky, které se přidávají k výrobkům, abyste si potom daný výrobek smontovali doma, všichni známe Ikeu. Jak jinak je zabalit, aby se neztratily než do ZIP sáčků, nebo sáčků s klopou. Jsou průhledné, abyste měli přehled, co obsahují, takže se to hodí při prodeji, abyste si mohli kusy přepočítat a měli kontrolu nad kupovaným zbožím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup