Americká hypotéka a ke všemu nebankovní?

I když jsou v životě i jiné priority jako zdraví, štěstí a láska, tak pořád se v top desítce drží také potřeba peněz. Bez nich je těžké si cokoliv dopřát a financovat. A když účty a vkladní knížky disponují prázdnotou, tak nezbývá nic jiného, než si peníze pořídit nějakým výhodným úvěrem.

stavba dome

Nejčastější formou financování bydlení bývá hypotéka. Pokud však potřebujete úvěr bezúčelný, to znamená na cokoliv, tak jsou skvělým řešením americké hypotéky. A tak, když máte jasno, co chcete a potřebujete získanými penězi vyřešit, tak vaše kroky pochopitelně vedou do banky.

Často v nich klienti mají běžné či spořicí účty a vyhledávají levné a výhodné řešení s nízkým úrokem. A tak do banky kráčí s naprostou jistotou, že jejich požadavek bude splněný. Najednou je však všechno jinak a banky žádost o hypotéku zamítají. Důvodem může být nízký příjem, záznamy v registrech dlužníků, nedoložení kompletních podkladů a podobně.

Je to nemilé překvapení, ale naštěstí jsou i další možnosti, které nejsou vždy podvodné, jak se mnozí domnívají, a jedná se o nebankovní americké hypotéky.
Jsou nabídkou mnoha úspěšných nebankovních společností a přibližují se stejně výhodným podmínkám, jaké mají i banky. A jde to i bez poplatků předem a zdlouhavého vyřizování.

Klienti, kteří již tento produkt vyzkoušeli, si pochvalují především:

  • dostupnost a to i přes nízké příjmy či záznamy v registrech dlužníků
  • rychlé vyřízení
  • minimum podkladů
  • vyřízení online
  • vyrozumění již do 24 hodin

kalkulačka

Jedinou podmínkou k získání je zástava nemovitosti a mnohdy můžete ručit i firemní m či rekreačním objektem, nemovitostí třetí osoby atd. Záleží vždy na konkrétních podmínkách dané společnosti.
Nebankovní americké hypotéky mají rovněž splatnost až 30 let, předčasné splacení je možné bez sankcí a výše částky, kterou vám společnost půjčí, závisí od tržní hodnoty nemovitosti. A získané peníze můžete použít, na co jen chcete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup