Proč vyzkoušet erotickou masáž?

Proč byste měli vyzkoušet erotickou masáž?

Je vždy dobré zkusit něco nového a nedržet se svých stereotypů. A to platí i ve vašem sexuálním životě. Nové sexuální zážitky mohou celkově zlepšit vaši sexualitu, povzbudit vaše libido a dát vám pomyslnou novou jiskru nejen do sexu, ale i do života. Přitom erotická masáž může být takovým příjemným začátkem v oblasti prozkoumávání nových sexuálních možností a vašich fantazií.

Tato masáž má stejné benefity, jako jiná masáž, tedy uvolnění vašeho těla, ztuhlých svalů a dopřejete si pod dlaněmi zkušené masérky relax, oddech a načerpáte novou sílu. Oddechněte si od stresu a všedních starostí a nechte se unášet smyslným zážitkem.

masáž

Co vás při takové masáží čeká? Masérka, která vás bude masírovat, vás většinou masíruje nahá nebo ve spodním prádle, dle toho, co si zvolíte. Před masáží se osprchujete, případně si můžete dopřát uvolňující sprchu společně s masérkou. Poté začne samotná masáž. Využívají se při ní relaxační a uvolňující masážní olejíčky, které vás dostanou do správného stavu odpočinku. Masáž se zaměřuje na celé tělo, včetně intimních partií. Erotická masáž většinou končí orgasmem, a pokud se vám bude masáž obzvláště líbit, nemusí zůstat jen u jednoho.

K dispozici také bývá masáž „body to body“, kdy vás masérka masíruje celým svým tělem. Takový druh masáže vám přinese obzvláště smyslný zážitek.

Hledáte-li erotickou masáž v Praze, vyzkoušejte salón Matahari, kde jsou pro vás k dispozici profesionální půvabné masérky připravené se postarat o celé vaše tělo.

masážní olej

Možná vám to přijde zvláštní, ale tyto masáže jsou vhodné i pro ženy. Ženy se pod rukou jiné ženy často více uvolní a dokáží objevit sexuální energii, o které ani nevěděli, že v nich dřímá. Rozhodně doporučujeme ženám odhodit stud a vychutnat si tento nevídaný zážitek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup