Nešvary, které k mužům prostě patří


1.       O špinavé prádlo se postarají skřítci
Ženatí muži mají doma skřítky. Muž večer někde odhodí oblečení, třeba pod gauč, a za pár dní ho najde vyprané a složené ve skříni. Kouzlo! Muži v sobě totiž mají výchovou a snad i geneticky tak hluboko zakořeněné, že o prádlo se muž nestará, že by nevzali do ruky prací prášek či žehličku, ani kdyby jim za to slíbili Ferrari.
úder do brady
2.       Když už úklid, tak jen po sobě
Muž občas ustele svou půlku postele. Ale jen tu svou, nikdy obě. Stejně tak někdy odnese špinavé nádobí. Po sobě. Po manželce a po dětech však neuklízí. A když jde nakoupit, jeho nákup sestává ze stále stejných věcí, které má rád on a výhradně on. Není v tom schválnost nebo sobectví, on prostě zrovna myslí na něco moc důležitého.
chudák na křesle
3.       Záchod jako velké téma
Muži tráví denně na záchodě neuvěřitelné množství času. Co tam dělají? V době facebooku je odpověď snadná. Co chvíli se ze záchodu ozve zvuk videa. Jasně, že potřebují čas jen pro sebe, ale když je doma jenom jeden záchod, navíc spojený s koupelnou, je to dost sobecké. Tím spíš, že si po sobě ten záchod nedokážou umýt. Ne, otřít toaletním papírem prkénko opravdu neznamená „vyčistit záchod“. A když mu žena řekne, že umyla záchod, ještě dostane vynadáno, že on ho přece už „umyl“. Má totiž pocit, že tím žena kritizuje jeho poctivou péči o domácnost.

4.       Odchod z domova je nekonečný příběh
Říká se, že ženám trvá příliš dlouho se připravit k odchodu z domova. Muž však odejde z domu a potom se ještě třikrát vrací. Poprvé pro klíče, podruhé pro peněženku, potřetí pro mobil, případně pro kšiltovku nebo diář. Samozřejmě, že před odchodem muž nervuje ženu otázkami typu „Už budeš? Tak už jdeme nebo co?“ Je připravený k odchodu za minutu, protože on nebalí věci i dětem, ale jen sobě. Nicméně když se připočítají jeho návraty domů pro zapomenuté věci a zajížďka na čerpací stanici, kde stráví tím víc času, čím větší je spěch, tak muž je při odchodu z domova rychlý asi jako šnek.
žehlička na oblečení
5.       Vařit si budu klidně sám
Žena se snaží svému muži udělat potěšení a čas od času čeká nějakou tu pochvalu. Často však místo toho slyší „Tak to nedělej, já si budu vařit sám.“ Jenže když si muž vaří sám, dopadne to takto:
·         Byt smrdí přepáleným olejem ještě tři týdny.
·         Půlka kuchyně je postříkaná olejem a sporák musel projít peklem.
·         V myčce je nádobí plné zbytků jídla, které se samozřejmě usadí na filtru. A muž neví, že existuje něco jako filtr v myčce.
·         Zbytek nádobí zůstane špinavé na sporáku klidně další měsíc. Nachází se totiž v mrtvém bodě, který muž nevidí.
·         Z mrazáku zmizelo všechno jídlo. Naopak žádná zelenina ani další zdravé věci nebyly přizvány k hostině.
Ale kdo by se na ty naše muže zlobil, oni už jsou prostě takoví!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené