Několik minut Vás vážně spasí

Zase jdete pozdě z práce. Zase jste čelil spoustě stresorů. Zase nemáte na nic náladu a jste zbytečně podrážděný. Jak moc by Vám nyní pomohlo sednout na kolo a jet. Šlapat do pedálů, až se Vaše tělo začne potit a vyplavovat nepříjemné myšlenky. Ale je pozdě. Dnes to opět nevyjde.
Nestresujte se ještě víc, než je nezbytně nutné!
Podívejte se, o co Vám vlastně jde? O nedostatek času na uvolnění těla i hlavy? Nebudete tomu věřit, ale taková kvalitní laser game, která trvá obvykle pár desítek minut, nahradí Váš čas pro cyklistiku natolik, že byste nemusel denně trávit jízdou na kole několik hodin. Tolik hodin, které Vám ale scházejí!

labyrint (33)

Nevěříte?

  • Vy se totiž můžete zpotit za několik sekund.
  • Vy si můžete vyčistit hlavu během několika minut.

To proto, že se musíte soustředit na docela jiné věci. A těmi věcmi je Váš život. Vy se nesmíte nechat zneškodnit, protože chcete vyhrát. A hlavně přežít! Nebojte se, nejde o skutečný život. Jde jen o jako život!

Ale tím, jak se dostanete do nitra laser game, která se odehrává v přítmí, v kulisách, které jsou k nerozeznání od skutečnosti, a s nepřítelem v podobě spoluhráčů, okamžitě zapomenete na skutečný svět a skutečné starosti v něm. Půjde Vám o holý život! Budete v rukách třímat zbraň, která bude Vaším jediným přítelem. Všude okolo jsou zrádci.
Umíte se do této role vžít? Ale ano, umíte, ale jen při laserové hře v laserové aréně!

DSC8007

Věřte, že po několika desítkách minut vyjdete z laserové arény, jako vyměněný. Pomalu se začnete dostávat do běžného tempa. Začnete pravidelně dýchat. Ale co bude to nejdůležitější? Zjistíte, že během krátkého času se cítíte stejně uvolněně, jako po několikahodinové jízdě na kole! Vaše stresující naplaveniny jsou odplaveny. A bude úplně jedno, jestli vyjdete z laser game, jako poražený, nebo jako vítěz. Zážitek bude úplně stejný.

Budete i nadále hromádka neštěstí, protože Vám nezbývá čas na vyplavení stresujících látek? Nebo zvolíte na střídačku perfektní laser game? Čas mít budete.