Levně a chytře – i tak se dá sehnat dětské oblečení

Dětem (ať už kojencům, nebo dospívajícím) musíte pořizovat oblečení všeho druhu v mnohem větším poměru, než vám dospělým. Když jde dítě ven s kamarády, žádný rodič nemůže doufat v to, že se domů vrátí v čistém oblečení. Proto jako rodiče musíte pořád něco kupovat a pořizovat, aby vaše děti nechodili mezi lidi jako vandalové.
oblečení z druhé ruky

Rodiče se dívají na potřebu nosit oblečení především z praktické stránky:


· má zahřát


· být dostatečně dlouhé


· z kvalitního materiálu


· mělo by se snadno vyprat


· vypadat slušně a zachovalé

Děti ale věci, které mají na sobě, tolik neřeší a fakt, že si své oblečení upatlají při jídle, nebo vyválí na hřišti při dovádění s kamarády, jim moc nevadí. Abyste předešli zbytečnému utrácení a nakupování drahých kusů oblečení, neváhejte nad myšlenkou ušetřit na dětském oblečením, co možno nejvíce.
dětské hrátky na písku

Bazar

Dětský bazar nabízí spoustu oblečení, ovšem už ne tak kvalitního stylu. Najdete tam věci nošené už nějakými dětmi a často na první pohled viditelně oprané. Ale pozor! Kdokoliv tam nějaký kousek oblečení dá, tak je ještě přesvědčený o jeho kvalitě nošení. Docela často tam nalezete kusy oblečení, které děti nestihli vynosit, nebo je nosili opravdu jen minimálně. Proto se nenechte odradit myšlenkou, že tam nevkročíte, protože tam stejně nic pořádného nenajdete. Opak vás přesvědčí.

Z generace na generaci

Dobrý způsob, jak přijít k nějakému dětskému oblečení je díky vaší rodině. Jistě máte v rodině spoustu dětí, které už vyrostli a mají oblečení, do kterého se už nevejdou. Pokud vás na to rodina neupozorní, nestyďte se zeptat. I kdyby to měli být věci na zahradu, nebo do lesa, pořád lepší než ničit si nové. Zeptejte se i vašich známých, kteří mají děti. Určitě vám rádi pomůžou a zbaví se už nepotřebných krabic plných oblečení.
logo Lidl

Pepco, Kik, Lidl

Tyto obchodní řetězce jsou známé svým širokým a především levným sortimentem dětského oblečení. Najdete tam kvalitní materiály, nízké ceny a oblečení všeho druhu na každou příležitost. Nejedná se pouze o kojenecké oblečení, ale i pro dorůstající děti a děti v pubertě. Bude pro vás velmi výhodné a praktické, zaměřit nakupování oblečení pro vaše děti na tyto obchody tedy alespoň do doby, než si nošení svého oblečení začnou opravdu vážit a jen tak je nezničí. Později se už můžete rozhlížet v těch dražších a třeba i značkových obchodech kde budete vědět, že se vám nakupování vyplatí a tak brzy z něho nevyrostou.

Posted in Nezařazené