Firemní jazykové kurzy? Zkuste to online!

V současné situaci spousta z nás musela ze dne na den změnit své pracovní návyky. Mnohem více pracujeme v režimu home office a zvykáme si na pracovní porady z domova. Ale svět musí fungovat dále a my s ním.
I přesto, že vaše firemní jazykové kurzy nemohou pokračovat v normálním režimu, nemusí v žádném případě končit úplně. Vyberte si proto takovou jazykovou školu, která vám nabízí řešení.
Kvalitní jazykové školy dělají všechno pro to, aby vaše doposud nabyté jazykové znalosti nepřišly vniveč, a vy i vaši zaměstnanci mohli plynule pokračovat v učení. Je tady totiž možnost distanční výuky jazyka – v čem je tato forma výhodná, vám prozradí tento článek.

114
Jak vypadá online výuka?

V praxi e-learning neboli distanční výuka zjednoduší vaši komunikaci s lektorem. Ten vám může nahrávat všechny potřebné materiály na jedno místo – slovní zásobu, poslechy, procvičování a další tak máte vždy u sebe.
Nehrozí tedy, že papír se slovíčky někde ztratíte. Během samotných lekcí pak s lektorem procvičujete slovní zásobu, konverzaci, ale také čtení, psaní a poslechy.
Zkrátka vše, co byste dělali v klasických prezenčních jazykových kurzech a mnoho navíc.
Navíc si můžete svou výuku naplánovat tak, jak vyhovuje zrovna vaší firmě. Distanční výuka se tak stane flexibilní a jednoduchou záležitostí – odpadlé lekce se mohou snáze nahrazovat, učení o letních prázdninách nemusí být pouhou utopií.

223

Nepromrhejte naučené

Investice do jazykových kurzů je moudré investování do budoucna, ale je třeba nabyté vědomosti stále udržovat a aktivně využívat. Zkrátka a dobře – při přerušení vašeho firemního vzdělávání hrozí ztráta získané úrovně jazyka.
Je to pak mrhání časem, který jste již v kurzu strávili vy nebo vaši zaměstnanci, ale i peněz, které pak budete muset při opakování stejné úrovně znova investovat.
Když se proto nemůžete učit jazyk osobně, nepřestávejte se učit a zkuste online kurzy. V těch s vámi lektor naváže tam, kde jste přestali a společně se budete posouvat dále.

Objevte nové online příležitosti

Online prostor nabízí nepřeberné množství možností. Situace okolo koronaviru nás naučila mnohé, mimo jiné také více využívat naše počítače a mobily k pracovní komunikaci. To, že vaše firemní výuka jazyků může probíhat distančně, je obrovská výzva a příležitost do budoucna.
Lektoři jsou vyškoleni pro práci s různými platformami a nejedná se pouze o platformy speciálně určené pro výuku jazyků. Jde například o nástroje na přípravu prezentací, interaktivních videí nebo koláží a mnoho dalšího.
Mohou se vám otevřít nové obzory a naučíte se tyto online nástroje a platformy aktivně využívat i ve vašich firmách při běžné práci.

333

A co pak?

Karanténa a nouzový stav jednou skončí. Ale kdo ví? Třeba zjistíte, že online výuka jazyka je pro vaši firmu lepší než ta klasická. Přes Skype a jiné platformy se můžete učit i v práci, nebo na služební cestě v zahraničí.
Není třeba mít nějakou složitou a profesionální techniku – ve své firemní výuce jazyků můžete pokračovat i přes svůj mobil nebo tablet.
Teď už víte, že online výuka může být pro vaši firmu velmi výhodná. Zavolejte nebo napište do Jazykové školy PELICAN, kde vám pomůžeme vyřešit vaše individuální požadavky tak, abyste mohli začít s vaší firemní výukou jazyků co nejdříve a jednoduše!