Drahý kámen Angelit

Drahý kámen Angelit si určitě oblíbíte. Vyznačuje se tyrkysovými odstíny připomínajícími moře nebo klidnou vodní hladinu. Kromě svého vzhledu vás nadchne i blahodárnými účinky. Angelit je k dostání v několika podobách. Užívat si ho tak můžete jako přívěsku, dekorace nebo osobního talismanu v podobě placky.

angelit

Účinky Angelitu na psychické a fyzické zdraví

A jakými vás Angelit oblaží mimořádnými účinky? Tento andělský drahý kámen je oblíbený především pro své uklidňující a tišící schopnosti. Navozuje pocit klidu, míru a pohody. Zmírňuje duševní bolesti a je tak vhodným společníkem při různých traumatech, smutcích a prožití negativních událostí. Zároveň také podporuje pravdomluvnost, smíření a soucit. Po zdravotní stránce jsou to pak pozitivní účinky na štítnou žlázu a močové cesty, které harmonizuje. Zároveň podporuje správnou funkci plic a dýchacích orgánů. Funguje i při redukci hmotnosti. Zklidňuje pokožku v případě popálenin. Pro maximální účinnost a správné fungování nezapomeňte na pravidelné čištění pod proudem vlažné vody a také na jeho nabíjení, abyste mu dodali potřebnou energii zpět.

Surový andělský kámen v různých velikostech

Surový kámen si můžete pořídit v různých velikostech. V této podobě je Angelit zajímavou interiérovou dekorací, která se stane zpestřením třeba poličky nebo komody. Zvolit si můžete i Angelit v podobě placičky neboli hmatky. V této podobě poslouží nejenom jako zajímavý dekorativní prvek, ale také jej můžete mít neustále při sobě. Je příjemný na opak a dobře se drží v ruce, takže navozuje pocit uklidnění.

surový angelit

Krásný přívěsek, který můžete mít jako talisman neustále při sobě

Není nad to moci mít svůj osobní drahý kámen neustále při sobě. Jedině tak si můžete užívat jeho maximálních účinků po celý den. To vám umožní Angelit přívěsek. Na první pohled zaujme svým jemným vzhledem a tyrkysovým zbarvením.