Darujte jedinečný dárek

Jedinečná dekorace, která rozhodně zaujme
Máte rádi dekorace, a hledáte nějakou, která bude mít nejen estetickou funkci? Skvělou volbou jsou drahé kameny a výrobky z nich. Kultury na celém světě věří v léčivou sílu drahých kamenů, a každý druh je určený k něčemu jinému. Každý kámen je spojen s různými znameními zvěrokruhu a každému menu se přisuzuje jiná moc. Pokud alespoň trošku věříte na jejich sílu, pořiďte si kameny domů. Nemusíte skupovat všechny druhy, ale můžete si vybrat třeba kameny podle zvěrokruhu vaší rodiny.

malá geoda

Skvělým doplňkem každého interiéru jsou geody. Jde o velký kus kamene, který je rozřezán napůl, a díky tomu vynikne skladba a barva minerálu. U nás koupíte menší kousky, ale i skutečně velké geody, které si můžete postavit do rohu místnosti. Některé minerály dokážou prostor energeticky očistit, což ocení všichni, kteří trpí stresem a špatnou náladou.

Kameny uklidňují
V dnešním uspěchaném světě je potřeba si najít čas, zastavit se a pořádně si odpočinout. K tomuto účelu skvěle slouží meditace. Meditace by měla být prováděna pravidelně, aby měla skutečně pozitivní vliv na naše tělo a hlavně na naši mysl. Zastavte se, a ponořte se do hluboké meditace před minerály. Uvidíte, že se budete cítit o hodně lépe. A to stojí za vyzkoušení.

modrá geoda

Drahé kameny mají kromě léčivé moci i funkci estetickou. Jejich průřezy vypadají velmi hezky, s dají se položit na poličku, nebo k výrobě různých dekorací a dárků. Věnujte svým blízkým kus přírody, a buďte k ní všichni zase o něco blíž. Kromě kamenů máme i výrobky z nich – velmi oblíbené jsou zvonkohry, přívěsky, stromečky štěstí a nebo pyramidy.
Protože se blíží Vánoce, určitě si lámete hlavu s výběrem dárků. Pokud si netroufnete vybrat nic specifického, darujte dárkový odkaz do našeho obchodu, každému rádi poradíme s výběrem kamene.