Co by nemělo chybět žádnému pohodovému podzimnímu večeru

Léto nás opustilo lusknutím prstu a krásné teplé večery se pomalu mění v sychravé a studené. Venku je všude spadané barevné listí a příroda se pomalu ale jistě připravuje na zimu. Ovšem, než přiletí zimní svátku si musíme vychutnat ty podzimní, které nabízí útulnost a pohodlí. Jak se tohle roční období užít?

horký nápoj

Filmy

Skvělý způsob, jak trávit čas v tomto barevném ročním https://www.expres.cz/jakub-voracek-hokej-nicole-rozchod-hokejista-nevera-fyd-/sport.aspx%3Fc%3DA180110_075948_dx-sport_lare období, je sledování nejrůznějších filmů se svými blízkými nebo klidně sami. V létě je škoda sedět doma a sledovat televizi, když je tak krásně a v zimě začíná vánoční bláznění, proto je podzim naprosto ideální. Nikdo ovšem neříká, že musíte sledovat z domova, vezměte partu a vyrazte do kina na něco nového. Odvážlivci se mohou inspirovat tím, že podzim je považován na strašidelný čas a zajít si na nějaký pořádný horor pro intenzivnější zážitek.

Dlouhé povídání u krbu

Když za okny prší a teplota na teploměru se pomalu blíží k nule, není nad to sednout si s kamarádkou, partnerem nebo třeba celou rodinkou k rozhořenému krbu a u jásajících plamínku se dát do řeči o nejrůznějších tématech. Ta atmosféra bude naprosto příjemná a každý se bude cítit naprosto skvěle.

odpočinek u krbu

Horký nápoj

Co by nemělo chybět žádnému posezení? Nic jiného než výtečný horký nápoj. Kouzlo tomu pak dodává, když si jej uvaříte téměř úplně sami. Třeba takové lahodné kakao, které nejednomu z nás připomene sladké dětství a hřejivé vzpomínky. Budete potřebovat nepražený kakaový prášek, který se vyrábí přímo z kakaových bobů a je tudíž velmi zdravý, bez přidaných sladidel a dalšího, horké mléko, oblíbený hrníček a zbytek už nejspíše každý zná. Usrkávání a popíjení může začít.

Zachumlané počtení

Co je více typicky podzimního než se zachumlat do chlupaté hřejivé deky s oblíbenou knihou. Nejen, že si tímto dopřejete chvilku pro sebe, ale zároveň si skvěle pročistíte hlavu, necháte odlétnout myšlenky a trápení na ten okamžik pryč a budete zkrátka jen vy a ten moment.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup