Rozkládací pohovky na každodenní spaní je řešení 2 v 1

Máte menší byt nebo nemáte v bytě samostatnou ložnici a nemáte v něm místo pro samostatnou postel a sedací soupravu? Nemusí to být pro vás žádný problém a můžete to jednoduše vyřešit koupí rozkladaci pohovka na kazdodenni spani, která bude pro vás ideálním řešením.

pohovka

Rozkládací pohovka vám poslouží ke spánku i odpočinku

Pokud hledáte nábytek, který bude plnit hned několik funkcí a zároveň vám ušetří spoustu prostoru v menší domácnosti, rozkládací pohovka pro každodenní spaní bude přesně to, co hledáte. Mnoho lidí preferuje právě tuto možnost, během dne slouží pohovka jako pohodlný gauč, který slouží k relaxaci pro celou rodinu, večer ho můžete zcela jednoduše změnit na komfortní plnohodnotnou postel. Technologie časem pokročily a koupí rozkládací pohovky už můžete opravdu získat postel pro každodenní spaní, aniž byste každé ráno vstávali dolámaní.

Při koupi dbejte na kvalitu

Pokud si chcete pořídit opravdu kvalitní pohovku pro každodenní spaní, určitě se nenechte nalákat na nejnižší cenu. Pohovka vám musí sloužit dlouhá léta a musí vydržet každodenní rozkládání a skládání. Velkou výhodou je, pokud má pohovka odkládací prostor, tento můžete velmi účelně využít k odložení ložního prostírání i samotných peřin, případně náhradního ložního oblečení. Rozdíl mezi klasickou sedací soupravou a rozkládací pohovkou je takový, že sedací souprava slouží primárně k sezení, případně si na ní můžete poležet, avšak není určitě vhodná pro každodenní spaní. Na trhu je velké množství typů a designů rozkládacích pohovek. Rozkládací pohovka s výsuvnou zásuvkou je vlastně matrace, která je uložena pod sedací částí. Matraci jednoduše zatáhnete za úchyt a zvednete do jedné roviny s částí k sezení. Nejvhodnějším na spaní je však typ, kde je matrace schovaná uvnitř pohovky, kterou jednoduše vytáhnete dopředu.

gauč

Tento typ pohovky většinou disponuje odpruženým roštem, který se časem určitě nevyleží a snese i větší zátěž. Při výběru pohovky pro každodenní spaní dbejte zejména rozměru, který se vám do místnosti vejde. Také neméně důležitým prvkem je druh materiálu (látky), kterým je pohovka očalouněná. Měl by být dostatečně silný a zejména snadno udržovatelný, aby se dal v případě potřeby potah snadno vyčistit. Samotná matrace by měla mít kvalitní výplň, nejčastěji se používá pěna z mikrovlákna, která dobře drží tvar. Hledáte-li vhodnou pohovku právě do vaší domácnosti, zkuste kliknout na stránku https://www.sconto.cz.